Szeroka gama stołów do diagnostyki obrazowej, stołów ultradźwiękowych, stołów do fizykoterapii, stołów do badań/leczenia, urządzeń do pozycjonowania pacjenta oraz akcesoriów zapewniających komfortowe i zoptymalizowane pozycjonowanie.

Stoły medyczne

Oakworks od ponad 40 lat dostarcza klientom innowacyjny sprzęt medyczny, doskonały serwis i efektywne kosztowo rozwiązania. Oakworks Medical współpracuje z liderami w specjalizacjach medycznych, które służą do tworzenia najnowocześniejszych konstrukcji stołów i urządzeń do pozycjonowania pacjentów, które równoważą potrzeby zarówno pacjentów jak i lekarzy. Zależy nam na identyfikacji potrzeb naszych klientów i dostarczaniu rozwiązań, które są efektywne kosztowo.
Oakworks, Inc. posiada certyfikat ISO 13485. Norma ISO ma na celu zapewnienie, że producenci urządzeń medycznych posiadają wymagane systemy zarządzania jakością w celu bezpiecznego projektowania, produkcji i dystrybucji urządzeń medycznych. Rejestracja ta potwierdza, że system jakości Oakworks spełnia te wymagania w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 8.361 metrów kwadratowych w Pensylwanii.

Oakworks od początku swojego istnienia angażuje się na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa. Ergonomia dla praktyków jest najważniejsza w procesie projektowania i w zakładzie. Firma dąży do zapewnienia zdrowia naszej planety i nawiązała współpracę z firmą Trees for the Future jako Global Cooling Partners, która zobowiązała się do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla poprzez sadzenie drzew. Do tej pory zasadziła prawie milion drzew.
Jeśli jesteś zainteresowany produktami Oakworks Medical skontaktuj się z nami

Pobierz katalog (PDF)